Produktový rad Vision Rack zahŕňa modely s výkonom od 800VA do 1100VA, ktoré pracujú s digitálnou sínusovou technológiou. Vision Rack s vyspelými komunikačnými schopnosťami a možnosťami pripojenia je ideálnym riešením pre inštalácie, ktoré vyžadujú vynikajúcu ochranu a univerzálnosť v systéme napájania. Vision Rack je ideálnym riešením pre ochranu periférnych sieťových zariadení, serverov a sieťových záložných systémov. Úroveň účinnosti zdroja UPS dosahuje 98 %, čo znižuje spotrebu energie. Rad Vision Rack používa technológiu Line interaktive a poskytuje sínusový priebeh napätia na výstupe.

Vysoký stupeň ochrany

Automatický regulátor napätia (AVR) poskytuje ochranu napájania v prípade výkyvov napätia bez nutnosti zapájania batérií. Menej časté používanie batérií znamená, že v prípade potreby budú k dispozícii plne nabité a predĺži sa aj ich životnosť. EMI filtre zabezpečujú ochranu pred prepätiami a prechodovými javmi. Ak zlyhá vstupná sieť, záťaž je napájaná z invertora sínusovým napätím pre maximálnu kontinuitu a spoľahlivosť.

Vysoká dostupnosť

Výstupná zásuvka označená ako „EnergyShare“ umožňuje odpojenie menej citlivých zariadení, čím maximalizuje dobu zálohy kritických záťaží. Batérie sú dostupné spredu a vymeniteľné počas prevádzky, čím umožňujú jednoduchú a bezpečnú údržbu zdroja UPS. Testy batérií umožňujú odhaliť potenciálne poruchy. Ochrana pred hlbokým vybitím chráni batérie a prispieva k zníženiu celkového starnutia batérií.

Univerzálnosť

Zdroj UPS možno nainštalovať ako 19“ zdroj do rackového kabinetu. Vision Rack má zabudovaný vstup EPO (emergency power off), ktorý umožňuje diaľkové vypnutie v prípade havarijnej situácie. Funkcia studeného štartu umožňuje spustenie UPS z batérií, ak nie je k dispozícii vstupná sieť. LCD displej zobrazuje parametre stavu UPS, záťaže a batérií.

Zdokonalená komunikácia

  • Zdokonalená multiplatformová komunikácia pre najbežnejšie operačné systémy: súčasťou dodávky je aj softvér PowerShield³ (s podporou SNMP) pre operačný systém Windows 8, 7, Hyper-V, 2012, 2008 a predchádzajúce verzie, Mac OS X, Linux, VMWare ESXi, Citrix XenServer a ďalšie operačné systémy Unix
  • USB alebo sériový port RS232
  • Slot pre komunikačné karty SNMP
  • LCD displej pre zobrazenie stavu, meraných parametrov, alarmov, vrátane vstupu a výstupu zdroja UPS a parametrov batérií.
  • 2–ročná záruka